Jak używać kalkulatora?

Kalkulator

Aby uzyskać kartę numerologiczną i jej interpretację należy uzupełnić wszystkie wymagane dane. Jedynym pustym polem może pozostać pseudonim. Nie jest on wymagany do przeprowadzenia obliczeń.

Kartoteka

Dzięki kartotece możesz błyskawicznie wprowadzić do kalkulatora dane zapisanych wcześniej osób. Aby skorzystać z tych danych należy użyć przycisków z prawej strony listy. Aby wprowadzić nowe osoby do kartoteki należy skorzystać z przycisku „Dodaj nowe dane” i wypełnić wszystkie obowiązkowe pola – z wyjątkiem pseudonimu, on jest opcjonalny. Dane możesz kasować ikonką kosza

Interpretacja

Po wykreśleniu karty wyniki interpretacyjne dostępne są w zakładce „pokaż interpretację”. Pełna interpretacja dostępna jest po wykupieniu dostępu do konta premium. Dostęp do konta premium nie odnawia się. Po upływie 21 dni należy je wykupić ponownie. Uzyskasz wówczas możliwość dokonywania nieograniczonej liczby pełnych interpretacji zarówno w kalkulatorze indywidualnym jak i partnerskim. Na pełną interpretację składa się droga życia, cele ekspresji, interpretacja poszczególnych cykli, dekoracji oraz wyzwań.

Sprawdź przykładową pełną analizę numerologiczną dostępną na naszej stronie:

Kalkulator indywidualny
Kalkulator związków
Language »
error: Content is protected !!