Wyzwania życiowe.

Życie nieustannie stawia przed nami rozmaite wyzwania, które dotyczą różnych dziedzin życia: od utraty pracy, poprzez zerwanie związku czy chorobę, po dezaprobatę innych osób. Któż z nas nie ma na swoim koncie przegranych, z którymi musi się pogodzić, wątpliwości, z którymi musi żyć, porażek, które musi zaakceptować? Któż z nas nie spotyka ludzi, którzy go krytykują lub wprost odrzucają? Nie rozumiejąc powodów łatwo jest wtedy wpaść w błędne koło irracjonalnych myśli o sobie samym, a co za tym idzie w pułapkę niewłaściwych działań.

W jaki sposób przezwyciężać życiowe trudności, które wydają się nie do pokonania?

Najlepszą i często jedyną drogą przezwyciężenia bolączek i znalezienia trwałego rozwiązania jest zrozumienie podstawowego problemu, który go wywołuje. Zwykle problem stanowi sposób postępowania, który wynika z błędnego poglądu na ludzką naturę- poglądu, który podkopuje w ludziach poczucie własnej wartości  i ogranicza ich talenty i potencjał.

Rozwiązaniem problemu jest często zerwanie ze starymi sposobami myślenia. I jeśli jest się cierpliwym i obierze się kurs zgodny z ponadczasowymi zasadami, nasz wpływ na daną sprawę stale będzie się zwiększał.

Pełna analiza numerologiczna określa nasze wyzwania życiowe, których wibracje przedstawiają ewentualne przeszkody do pokonania, które wystąpią w naszym życiu. Wibracje te informują nas jakie mogą wystąpić sytuacje po to by poddać nas próbie, która zmusi nas do znalezienia odpowiedniego sposobu na wyjście z impasu, rozwiązania konfliktu czy problemu. Wibracje te informują nas również jaka jest podstawa wystąpienia tych problemów.

Każda z tych wibracji dodatkowo pokazuje nam, w jaki sposób możemy poszerzyć naszą świadomość, co stanowi klucz do skutecznego radzenia sobie z wszelkiego rodzaju problemami i konfliktami, jakie napotykamy na naszej drodze zakodowane w tzw. czarnych szczytach. Wznosząc naszą świadomość do poziomu rozwiązania, możemy przekształcić problemy w okoliczności sprzyjające naszemu rozwojowi. Nie ma bowiem większej siły pozwalającej nam na osiąganie sukcesu w życiu oraz stały rozwój osobowy niż nasza własna świadomość słabości, które posiadamy oraz zrozumienie mechanizmów je powodujących.

Wyzwania Życia działają niezależnie od pozostałych wibracji (Cykle, Warunki) i stanowią swego rodzaju wyzwanie jakiemu staramy się sprostać, zawierają informacje jakiego rodzaju lekcje zaprogramowaliśmy sobie do przerobienia. Lekcje te będą się powtarzały przez cały okres trwania danego wyzwania w różnych dziedzinach życia dotąd dopóki nie zrozumiemy ich przesłania. Naszym zadaniem jest tak je przerobić, aby ich negatywny potencjał obrócić w pozytywny. Wibracje wyzwań obrazują przede wszystkim nasze wewnętrzne słabości lub braki, oznaczają naszą materialną realizację – wskazują nasze słabe strony, nad którymi jeszcze musimy pracować, aby zrealizować własną osobowość.

Najlepszym rozwiązaniem jest akceptacja tych wymagań, podejmowanie wyzwań i staranie się im sprostać. Jest to jedyny sposób aby się od nich uwolnić. Pełna analiza numerologiczna rozpoznaje i uświadamia nam problemy , które głęboko zakorzenione rzucają światło na wyzwania, przed którymi stajemy osobiście i w których spędzamy znaczną część życia. Dzięki analizie możemy nabyć umiejętność radzenia sobie z najważniejszymi wyzwaniami, gdyż zrozumienie tych mechanizmów przedstawia wskazówki uporania się z problemem.

Jeżeli liczba Wyzwania pokrywa się z liczbą naszej Drogi Życia – pokonanie przeszkód jest szczególnie utrudniane.

Jeżeli liczba Wyzwania jest identyczna z liczbą któregoś Cykli lub Warunków Życia, to Wyzwanie należy przejąć w sposób szczególnie świadomy w czasie trwania tego Cyklu czy Warunków Życia.

W portrecie numerologicznym występują trzy rodzaje wyzwań: główne, które towarzyszy nam od urodzenia przez całe życie i jego wpływ jest najsilniejszy, oraz dwa wyzwania wtórne. Pierwsze trwające od urodzenia do ok 28 roku życia oraz drugie trwające od ok 28 roku życia do 56 roku życia.

Jeśli chcesz sprawdzić jakiego rodzaju wyzwania zaplanowane zostały na Twojej drodze życia skorzystaj z analizy numerologicznej dostępnej na tej stronie.

Komentarze