NUMEROLOGIA ZWIĄZKÓW

W życiu nie chodzi o to żeby wiązać się z druga osobą,  aby Ciebie dopełniła, ale aby dzielić z nią swoją pełnię. Celem każdego związku jest wydobycie i pokazanie tej najlepszej wersji samego siebie, nie natomisat zagarnięcie wybranej cząstki drugiej osoby.

Każdy związek nalezy więc traktować jako szczególnie pomocny w osobistym rozwoju w tworzeniu tego czym naprawdę jesteśmy. Wiekszość ludzi tworzy związki uczuciowe z myślą o tym, co mogą zyskać, a nie co mogą wnieść. Kiedy związek nas zawodzi, dzieje się tak ponieważ przede wszystki został zawarty z niewłaściwych powodów.

Związki wciąż przynoszą nam nowe wyzwania. Wymagają od nas ciągłego tworzenia. Na żadnym innym polu nie można rizwijać się równie skutecznie. Bez związków jest to praktycznie niemożliwe.  Pamiętaj, że to zawsze ty decydujesz o jakości i miłości w swoim życiu. Od ciebie tylko i wyłącznie zależy jak to życie przeżycjesz, z kim chcesz się związać  bo tak naprawdę nic innego nie ma znaczenia i nic innego nie liczy sie dla naszej duszy jak tylko miłość.

Studiując numerologię, trzeba być świadomym, że niektóre liczby wydają się bardzo łatwo ze sobą łączyć, a tymczasem inne wywołują między sobą liczne tarcia, a nawet pozostają w jawnej sprzeczności. Warto wiedzieć, które liczby do siebie pasują, a które – wręcz przeciwnie.

Jedną z najważniejszych liczb w dokonywaniu porównań jest wibracja liczby Drogi Życia, ponieważ pokazuje ona naturalne skłonności danych osób nabyte przy urodzeniu oraz zestaw cech charakteru, które zawsze będą częścią ich życia i osoby, którą darzą uczuciem.

Szczęście oraz poczucie własnej wartości każdego człowieka jest w znacznej mierze oparte na cechach, które określa właśnie Droga Życia. Gdy cechy te są wysoko kompatybilne z Drogą Życia partnera, wasz związek będzie miał duże szanse powodzenia. Kiedy wasze liczby nie są w harmonii, będziecie musieli wypracować pewien stopień kompromisu, aby utrzymać poczucie wspólnego szczęścia. Ale nawet to w żadnym stopniu nie przekreśla możliwości wspólnego życia. Może być jedynie nieco trudniejsze i wymagać więcej pracy nad związkiem.

Poniższe charakterystyki zgodności poszczególnych liczb stanowią tylko zarys. Warto pokusić się o głębszą analizę interesujących cię liczb. Dzięki temu będziesz mieć jeszcze lepsze rozeznanie w kompatybilności z wybraną osobą.

Numerologia partnerska Jedynki:

Liczby naturalnie dopasowane: 1, 5, 7
Liczby zazwyczaj kompatybilne: 3, 9
Liczby neutralne: 8
Liczby wymagające wielu kompromisów: 2, 4, 6

Jedynki są ambitne, niezależne i samowystarczalne. Wydają się być liderami, którzy zawsze starają się łapać okazję za ogon. Posiadają talent przywódczy.

Numerologia partnerska Dwójki:

Liczby naturalnie dopasowane: 2, 4, 8
Liczby zazwyczaj kompatybilne: 3, 6
Liczby neutralne: 9
Liczby wymagające wielu kompromisów: 1, 5, 7

Dwójki mają charakter wspierający, są do tego urodzonymi dyplomatami i mają analityczne umysły. Najlepiej się czują, gdy są w parze z drugą osobą. Wspaniali doradcy i szare eminencje działań.

Numerologia partnerska Trójki:

Liczby naturalnie dopasowane: 3, 6, 9
Liczby zazwyczaj kompatybilne: 1, 2, 5
Liczby neutralne: brak liczb
Liczby wymagające wielu kompromisów: 4, 7, 8

Trójki są entuzjastycznie nastawione do życia, lubią dobrą zabawę i są niezwykle optymistyczne. To dusza towarzystwa, kameleon adaptacji, artysta. Twórcza kreacja.

Numerologia partnerska Czwórki:

Liczby naturalnie dopasowane: 2, 4, 8
Liczby zazwyczaj kompatybilne: 6, 7
Liczby neutralne: brak liczb
Liczby wymagające wielu kompromisów: 1, 3, 5, 9

Czwórki wydają się być niezwykle praktyczne, tradycyjne i poważne. Reagują najlepiej, gdy posiadają silny fundament. Potrzebują bowiem czegoś solidnego, na czym będą mogły oprzeć swoje działania.

Numerologia partnerska Piątki:

Liczby naturalnie dopasowane: 1, 5, 7
Liczby zazwyczaj kompatybilne: 3, 9
Liczby neutralne: 8
Liczby wymagające wielu kompromisów: 2, 4, 6

Piątki są niezłomnymi poszukiwaczami przygód, są bardzo żywe i najbardziej cieszą je w życiu zmysłowe doznania. Są pełne energii i magnetyzmu. Spostrzegawczy psycholog.

Numerologia partnerska Szóstki:

Liczby naturalnie dopasowane: 3, 6, 9
Liczby zazwyczaj kompatybilne: 2, 4, 8
Liczby neutralne: brak liczb
Liczby wymagające wielu kompromisów: 1, 5, 7

Szóstki wydają się być nad wyraz odpowiedzialne i ostrożne. Charakteryzują się artyzmem, wrażliwością i szczerością. Otaczają opieką rodzinę.

Numerologia partnerska Siódemki:

Liczby naturalnie dopasowane: 1, 5, 7
Liczby zazwyczaj kompatybilne: 4
Liczby neutralne: 9
Liczby wymagające wielu kompromisów: 2, 3, 6, 8

Siódemki są najbardziej uduchowione ze wszystkich liczb w numerologii. Uwielbiają ciekawe tajemnice i czasami są nieco ekscentryczne. Poszukują filozoficznej głębi życia.

Numerologia partnerska Ósemki:

Liczby naturalnie dopasowane: 2, 4, 8
Liczby zazwyczaj kompatybilne: 6
Liczby neutralne: 1, 5
Liczby wymagające wielu kompromisów: 3, 7, 9

Ósemki są najczęściej zorientowane na pieniądze, a przy tym zdecydowane i autorytarne. Co więcej, są również ambitne – ta cecha często dominuje w całym ich życiu. Posiadają moc szamańską.

Numerologia partnerska Dziewiątki:

Liczby naturalnie dopasowane: 3, 6, 9
Liczby zazwyczaj kompatybilne: 1, 5
Liczby neutralne: 2, 7
Liczby wymagające wielu kompromisów: 4, 8

Wszechstronnie utalentowane Dziewiątki mają globalny pogląd na świat i charakteryzują się dość wysokim poziomem współczucia w kontaktach z innymi ludźmi. Są bardzo cierpliwe i wyrozumiałe.

Najważniejszą rzeczą w analizie kompatybilności numerologicznej jest świadomość, że żaden związek nie jest skazany na niepowodzenie ani tym bardziej na sukces. Zamiast tego numerologia pozwala na poznanie charakterystyki każdej Drogi Życia i ułatwia określenie, które związki mają szansę na to, żeby toczyć się gładko i bez większych przeszkód, a które wręcz przeciwnie – będą wymagały nieco więcej pracy i poświęcenia.

Z tego punktu – kiedy będziesz już wiedzieć wszystko o szansach i zagrożeniach analizowanego związku – będziesz w stanie wieść bardziej świadome życie i podejmować kluczowe dla związku decyzje lepiej i sprawniej. Szerszy pogląd na relacje w związku pozwoli go rozwinąć i wznieść na wyższy poziom.

Aby jednak dokonać szczegółowej analizy relacji należy wziąć pod uwagę wszystkie elementy portretu numerologicznego, nie ograniczając się jedynie do wibracji drogi życia. Może bowiem się okazać, że pozornie skonfliktowane ze sobą wibracje potrafią stworzyć szczęśliwy, perspektywiczny związek.

Jeśli chcesz zamówić szczegółową analizę numerologiczną partnerską skorzystaj z naszej oferty lub wykup subskrypcję premium.

 

Komentarze