Horoskop numerologiczny na 2021 rok dla poszczególnych wibracji.

Zmiana lat numerologicznych uniwersalnych z energii roku 2020 na 2021 ma miejsce przy okazji pierwszego nowiu księżyca we wrześniu każdego roku .W tym roku okres ten przypada na 17 września na godzinę 13:00:59. To oznacza ze powoli wychodzimy z energetyki 2020 roku, który był numerologiczną 4 i wchodzimy w energetykę 2021 roku, który będzie wibracją 5. Okres poprzedzający tą zmianę 52 dni przed jest czasem tzw. krytycznym. Może przynieść nerwowe i stresujące sytuacje. Zarówno my jak i świat dookoła nas ulega tej energii.

Rok 2021 będzie rokiem piątkowym co oznacza, że będzie to dobry rok do wszelkiego rodzaju rozwoju nauki, rozwoju tematów intelektualnych. Przy wibracji 5 cenimy także wolność, brak więzów. Jeśli coś będzie nas ograniczać , to będziemy pragnęli odrzucać krępujące nas więzy. Potrzeba wolności i niezależności będzie bardzo duża. Dlatego może być to dość trudny rok w kontekście zdarzeń obecnych. Bowiem jeśli wystąpią ograniczenia w tych obszarach może to powodować emocjonalne negatywne reakcje.

Piątka przy negatywnych aspektach, jeżeli padnie na nieodpowiedni grunt, może prowadzić do rożnego rodzaju konfliktów . Jest to czas wzmożonej aktywności, ale też licznych niepokojów, ogólnej nerwowości. Konflikty mogą występować na płaszczyźnie rodzinnej, państwowej czy społecznościowej. Oznacza także niestałość i niestabilność.

Przygotujmy się na to ze w 2021 zarówno świat mediów jak i polityki będzie chciał wpływać na nas poprzez emocje. Dlatego powinniśmy złapać dystans, wyciszać się i nie wchodzić w te emocje, nie dawać się na nie złapać. Wibracja pięć oznacza ruch, szybkość i przyśpieszenie zarówno w dobrym jak i negatywnym aspekcie. Sprzyja szybkim transakcjom handlowym, inwestycjom na giełdzie, ale tylko tym krótkoterminowym oraz  podejmowaniu szybkich decyzji.

Liczby składające się na wibrację roku to liczba 2 odpowiadająca żywiołowi wody i spotęgowana wibracją liczby 0. Czyli nadal będą nas dotykały sprawy dotyczące roku 2020 związane z tym żywiołem, ale nie w takim wymiarze jak dotychczas. Ponadto rok 2020 jako wibracja 4 niósł ograniczenia. Teraz rok kończy się liczbami 21 co oznacza że już nie będziemy w tym wszystkim bierni, gdyż jedynka jest wibracją działania natomiast 21 to wibracja szczęścia nawet w pozornie niekorzystnych sprawach. Wibracja lat osobistych nie zawsze pokrywa się z wibracją roku uniwersalnego.

Jedynki wchodzą w 6 rok uniwersalny.

Dla jedynek jest to dobry rok dla dzieci i rodziny. Rok na harmonizowanie układów rodzinnych. Mogą wystąpić śluby, najlepiej je planować w tym roku. Nie niesie wibracji na biedę, ale nie zapowiada też bogactwa. Jest to rok niosący energię zmian. Będą one się odbywać na tle układów rodzinnych, przyjacielskich i partnerskich. Powinny być one dla was dobre, niosące inny wymiar harmonii w życiu, wszystko zależeć będzie od waszej otwartej postawy. Mogą zacieśnić się różnego typu relacje bądź niektóre z nich zakończyć o ile stały się dla was niekorzystne. Jeśli będziecie pozytywnie nastawieni i przyjmiecie to co wam niesie los, będziecie wówczas czuli się szczęśliwi. Rok ten przyniesie możliwość otworzenia lub zaangażowania się w interes lub inny układ rodzinny lub przyjacielski.

Rok ten może przynieść podróże, nowe pomysły i przedsięwzięcia, zmiany zamieszkania lub podjęcie działań z tym związanych. Wszystko jednak będzie związane z rodziną i relacjami partnerskimi i odbywać się będzie bardzo harmonijnie. Jest to rok niosący również stabilizację materialną. Należy jednak uważać aby nie dać się nadmiernie wykorzystywać, zachować równowagę w dawaniu i braniu. Ponieważ jeśli to zaniedbacie to wówczas będziecie czuć się wewnętrznie nieszczęśliwi i niespełnieni. Pojawią się tendencje do chorób psychosomatycznych, stanów depresyjnych, widzenia wszystkiego w czarnych kolorach oraz poczucie niepewności w działaniu. Doprowadzać to wówczas może do nieprzyjemnych wydarzeń w naszym życiu i zaburzenia harmonii. Dla jedynek może to być szczególnie trudne.

W tym roku nie będzie wam brakować środków materialnych, sprawy zawodowe będą się układały tak, że będziecie mieć poczucie bezpieczeństwa. Jeśli stracicie pracę to zaraz znajdziecie następną bo otrzymacie pomoc lub się przygotujecie na to. Niedobry czas na zmianę pracy. Dobry natomiast na drugie źródło utrzymania lub zarabianie ze swoich zainteresowań. Rok ten wniesie więcej twórczości i kreatywności w realizowanych projektach. Jednak pieniądze będą przypływać i odpływać. Trudno będzie je utrzymać. Wydatki będą głównie związane z rodziną, partnerem i wszelkiego rodzaju pomaganiem innym ludziom, rodzinie lub fizycznie na mieszkanie lub dom.

W tym roku jedynki kobiety powinny zwrócić uwagę na sprawy kobiece. Wszystkie jedynki na gospodarkę wodną organizmu. Ten rok bardziej może przenieść choroby wśród przyjaciół czy rodziny, a wam zmartwienia z tego powodu

Dwójki oraz jedenastki wchodzą w 7 rok uniwersalny.

Prognoza dla obu wibracji jest podobna. Z tym, że niektóre wibracje przerobią ja mistrzowsko niektóre mniej mistrzowsko. Ten rok upłynie dwójkom i jedenastkom pod znakiem wewnętrznych refleksji. Będziecie częściej potrzebowali czasu, by się wyciszyć, gdyż często poczujecie się rozdrażnieni, i zniechęceni. Możecie odczuwać również spadek energii. W tym okresie należy zachować dużą ostrożność zarówno w życiu uczuciowym, jak i w interesach. Nie jest to rok sprzyjający rozwojowi materialnemu, w uczuciach może przynieść stagnację i często poczucie silnego osamotnienia.

Wibracja siódemki może zapowiadać stratę lub odejście bliskiej osoby. Powinniście w tym czasie szukać częstego kontaktu z naturą i więcej czasu spędzać w gronie sprawdzonych przyjaciół. W tej wibracji możecie zmienić lub rozpocząć nową pracę. Bardzo możliwe, że otrzymacie nieoczekiwane przychody. Czekają was niespodziewane wydarzenia w kręgu rodzinnym. Dobry czas na podjęcie nauki oraz na rozwój intelektualny. Należy uważać na zawarte w tym roku przyjaźnie, czy też nowe znajomości, gdyż istnieje ryzyko, że będą zbytnio wyidealizowane. Warto zachować szczególną ostrożność przy podpisywaniu dokumentów.

W tym roku korzystne będą podróże. Los będzie sprzyjał w karierze dwójkom i jedenastkom, związanym z życiem publicznym, gdyż wibracja ta sprzyja w zdobywaniu uznania i szacunku. Siódemka sprzyja intelektualistom, kreatorom, humanistom oraz naukowcom. Bardzo możliwe, że będzie tej wibracji towarzyszyć poczucie zwątpienia, co do sensu dalszych działań. Będzie to jedno z najtrudniejszych lat, pełne refleksji i przemyśleń, które mogą zmienić wasz światopogląd i dotychczasowe podejście do życia. Najrozsądniej spożytkować ten czas na przemyślenie przyszłości, wewnętrzne wyciszenie oraz zdobywanie nowych doświadczeń i wiedzy.

Możecie czuć się bardziej samotni, bo świadomie będziecie się izolować lub z przymusu, lub z powodu spraw uczuciowych . Przyjdą refleksje nad dotychczasowym związkiem. Dotychczasowe związki przetrwają jeśli są oparte nie tylko na seksie korzyściach materialnych tylko, które funkcjonują na zasadzie swych bratnich dusz czy wspólnych zainteresowań lub przyjaźni. Jeśli chcecie znaleźć nowego partnera to zależy od innych liczb w portrecie, ale sprzyjają tu generalnie sytuacje związane z kształceniem, ezoteryką oraz podróżą lub tez świat wirtualny. W stałych związkach należy uważać na ciche dni, żeby nie przeciągać tego na miesiące. Uważać należy także na kłamstwa w związku.

Jest to dobry rok na wyleczenie przewlekłych chorób, przy pomocy dobrych specjalistów. Problemy zdrowotne mogą mieć połączenie z psychiką lub duchowością. Dobry rok do pracy nad sobą . Może odezwać się słabszy układ odpornościowy i możecie mieć mniej energii .Wskazane są spokojne zrównoważone ćwiczenia np. joga. Pamiętaj ze masz swojego opiekuna i nigdy nie jesteś sam.

Trójki wchodzą w 8 rok uniwersalny.

W ósmym roku, na pierwszy plan wysuną się sprawy zawodowe i materialne. Nastąpi poprawa i zaczną w końcu, spełniać się wasze marzenia i ambicje. Jest to rok zbierania plonów za wasze wysiłki, z siedmiu lat poprzednich. Każdemu według zasady, że otrzyma to, na co sam zapracował i zasłużył. Jeżeli w poprzednich latach wytyczyliście sobie cel i dołożyliście wszelkich, starań, teraz czeka was sukces. Bardzo możliwe, że za włożony wysiłek otrzymacie nagrodę w postaci podwyżki, awansu, nagrody pieniężnej, wygranej na loterii lub spadku. Czeka was wiele sukcesów, w wielu dziedzinach, na miarę waszych możliwości. Wasze pozytywne działania z przeszłości, będą w zaskakujący sposób wynagrodzone. Jeśli w ostatnich latach realizowaliście się negatywnie, lub postępowaliście w sposób nie uczciwy, wasz plon będzie adekwatny do tego, co zasialiście i mogą was czekać problemy finansowe, straty i niepowodzenia, często będące konsekwencją z przeszłości.

To bardzo dobry rok na inwestycje finansowe. Wibracja ósemki sprzyja realizacji nowych planów, jest bardzo korzystna dla ludzi ambitnych. Rok bardzo dobry na założenie własnej firmy, kupno działki, rozpoczęcie budowy. Ósemka sprzyja wszelkim przedsięwzięciom, rozpoczętym właśnie w tym roku. Również kontakty, które nawiążecie w tym roku, zwłaszcza z ludźmi starszymi okażą się bardzo znaczące w przyszłości. W tym roku podejmiecie słuszne decyzję, o czym przekonacie się dopiero w przyszłości. Jeżeli Los was w tym roku wynagrodzi, nie zapomnijcie podzielić się swoim sukcesem z innymi.

Czwórki i dwudziestki dwójki wchodzą w 9 rok uniwersalny.

Ten rok zamyka cykl i jest rokiem przełomowym. Podejmować będziecie bardzo ważne życiowe decyzje. Istotne jest, by w tym roku zamknąć sprawy, które od dawna wam ciążyły. To czas bilansu zysków i strat. Trzeba będzie zostawić za sobą przeszłość i przygotować się na rozpoczęcie nowego dziewięcioletniego cyklu. Nie warto trzymać się kurczowo przeszłości, teraz nadszedł czas, by pożegnać się z tym, co było dla was kulą u nogi. W tym okresie dobiegną końca kłopotliwe sytuacje, nieudane związki, czy też uciążliwe znajomości. To, co się w waszym życiu nie sprawdziło, zakończy się właśnie teraz i może oznaczać rozwód, zerwanie, rozstanie, co często może okazać się korzystne.

Nie powinniście również w tym roku, podejmować żadnych ważnych wiążących decyzji, gdyż nie przyniosą spodziewanych rezultatów. W życiu uczuciowym pojawią się zupełnie nowe osoby, spoza kręgu znajomych a nawet z zagranicy. Nawiązanie nowej znajomości z dala od domu, z osobą obcego pochodzenia lub z bardzo daleka. Wibracja dziewiątki sprzyja kontaktom z zagranicą, zarówno w sferze emocjonalnej, jak i na płaszczyźnie finansowej. Sprawy urzędowe, finansowe, zawodowe, zapoczątkowane wcześniej, mają szansę na korzystne zakończenie w tym roku. Niewykluczone podróże lub niezwykłe dokonania.

Los obdarzy was w tym roku szczęśliwymi wydarzeniami i miłymi niespodziankami. W wibracji dziewiątki, która jest symbolem końca cyklu, najlepiej nie zaczynać nic nowego. Najlepiej wykorzystać ten czas na uporządkowanie zaległych spraw i przygotowanie się do nadejścia nowego etapu, jakim będzie następny rok.

W tym roku mogą zakończyć się złe aspekty zdrowotne . Pojawiające się nowe choroby pojawiają się po to, aby zrobić z nimi ostatecznie porządek. Mogą powracać stare schorzenia po to aby je zdiagnozować i usunąć. W uczuciach mogą powracać stare związki, po to aby rozpocząć coś od nowa lub w końcu zakończyć ostatecznie coś starego co nam nie służyło, a jednak w tym trwaliśmy. Rok ten natomiast nie sprzyja legalizacji związków. Choć nieraz są wyjątki. Bratniej duszy można szukać przez podróże coś co jest związane z duchowością lub pomaganie innym ludziom. Nie wolno iść na skróty, ponieważ wymagać to będzie poprawki w latach następnych.

Piątki wchodzą w 1 rok uniwersalny.

Rok ten rozpoczyna nowy 9 letni cykl. Każdy następny cykl jest na wyższym poziomie dzięki doświadczeniom życiowym. W tym roku będziecie czuli silny napływ energii słonecznej, dającej siłę, entuzjazm, optymizm, wzmacniającej zdrowie. Pojawią się różne wydarzenia wnoszące nowe koncepcje zwłaszcza te, świadczące o tym, że możecie zacząć „nowe życie”, praktycznie bez żadnego wysiłku z waszej strony.

Rok ten dobry będzie na rozpoczynanie nowych projektów, zmianę miejsca zamieszkania, czy pracy. Pojawią się możliwości rozpoczęcia czegoś od podstaw – wprowadzenia realnych zmian w wielu sytuacjach sprzyjające sukcesom i osiągnięciu niezależności. Nawet jeśli uważacie ze nie dacie rady bo nie macie czasu, bo nie macie wykształcenia czy lub, że za dużo na siebie weźmiecie to bierzcie to. Nawet jeśli życie zweryfikuje te możliwości i działania i one za chwile odpadną, to być może przez chwilowe działania kogoś poznacie, kto będzie miał wpływ i duże znaczenie na dalsze lata waszego życia . Zainspiruje do działań lub w czymś pomoże. Wszystkie niesprzyjające, nie rezonujące z wami sprawy powinny być zakończone w roku poprzednim. Który był wibracją 9. Powinny one być zakończone, wyeliminowane lub zaakceptowane, że nie ma na nie wpływu. Akceptacja też jest zakończeniem.

W sprawach zawodowych możecie liczyć na nowe wyzwania oraz zmiany. Możliwy jest w tym czasie awans, objęcie nowej posady, a może nawet założenie własnej firmy. W tym roku potrzebna jest wiara w siebie, gdyż możliwe jest bardzo wiele. Należy umieć sprzedać siebie. Podkreślać na każdym kroku swoją wartość i zaangażowanie. Musicie być w tym roku widoczni i zwracać uwagę na swoje osiągnięcia. Nie można przespać swojej życiowej szansy, bo istnieje możliwość zmiany, która poprawi aktualną sytuację życiową. Nie warto się opierać zmianom.

W tym roku możecie zmienić przekonania i poglądy, które zawsze wyznawaliście, możecie zmienić otoczenie przyjaciół czy znajomych. Ponieważ oprócz nowych możliwości, 1 rok numerologiczny przyniesie wam nowe znajomości. 1 rok to czas siania oraz sadzenia. Zatem odważnie planujcie i wprowadzajcie w swoje życie zmiany. Nie traćcie z oczu tego, co chcecie osiągnąć oraz tego, co chcecie robić przez kolejne lata. W tym czasie należy unikać lenistwa, a na zbieranie plonów przyjdzie jeszcze poczekać.

U niektórych piątek może uaktywnić się idea pięcia się w górę bez zwracania uwagi na innych. Pieniądze z szybkich transakcji, krótkoterminowych będą wam sprzyjać. Mogą wystąpić kłótnie i nieporozumienia z osobami współpracującymi. W sprawach uczuciowych jest to dobry czas do legalizacji związków, jeżeli przetrwał on rok dziewiątkowy. Dla samotnych może nadarzyć się  okazja do otwierania się na nowy związek . Drugą połówkę można poznać tam, gdzie jest związek z intelektem (uczelnie , kursy) lub tam gdzie występują podróże . Związek rozpoczęty w tym roku zwykle jest bardzo intensywny w aspekcie fizyczno seksualnym. Na tej płaszczyźnie raczej będziecie sobie dobierali partnerki czy partnerów. Należy zwracać uwagę na niechciane ciąże. Jeśli chodzi o zdrowie uwagę należy zwrócić na  wszystko co jest związane z układem krążenia. Uważać na infekcje związane z drogami oddechowymi o powietrzem.

Najważniejsza jednak jest wasza własna aktywność oraz nastawienie z jakim będziecie przechodzić przez ten rok, ponieważ to nada ton całemu cyklowi na najbliższe 9 lat. Dostaniecie niepowtarzalną szansę nowego, wystarczy ją tylko wykorzystać. Pamiętajcie, że wszystko co najgorsze już za wami. Poczujcie się bezpiecznie.

Szóstki i trzydziestki trójki wchodzą w 2 rok uniwersalny.

Prognoza dla obu wibracji jest podobna. Z tym, że niektóre wibracje przerobią ja mistrzowsko niektóre mniej mistrzowsko. Rok ten przyniesie wam przebudzenie, otwierając was na wiedzę. Pojawi się zainteresowanie medycyną. Wystąpić mogą niespodziewane, ale pozytywne rewolucje. Rozbudzi się wasza intuicja. Szczęśliwe szczególne zbiegi okoliczności przyniosą wam niespodzianki. Jeśli będziecie tolerancyjni i życzliwi otrzymacie sprawiedliwą zapłatę od losu. Otworzycie się na związki i partnerstwo. Jeśli uaktywni się w was poddaństwo ryzykujecie utratę związku.

Niestety rok ten niesie też energię pasywną, energię wahań.  Konieczne jest przede wszystkim zwolnienie tempa oraz wyciszenie, gdyż to czas przystosowania się do nowych warunków. Wasza energia ulegnie niewielkiemu zmniejszeniu, a zapały zostaną ostudzone.

Jest to jednak dobry rok na naprawę wszelkich relacji i kontaktów, na pojednanie, na wyjaśnienie wszelkich sporów, a także poprawę kontaktów zawodowych. W tym czasie jeśli będziecie szczególnie otwarci i przyjaźnie nastawieni, to spowoduje to podjęcie dyplomatycznych działań. To rok partnerstwa i wyjątkowego porozumienia w związkach oraz pomiędzy małżonkami. W tym roku będziecie szczególnie kochliwi, więc niewykluczone, że w tym czasie poznacie i pokochacie kogoś.

Jest to świetny rok do wchodzenia w związek, podejmowanie się współpracy oraz podpisywanie umów. Sprzyja podejmowaniu współpracy oraz pracy w grupie. Wszelkie wspólne działania zmierzające do osiągnięcia wspólnego celu zakończą się sukcesem. Dzięki energii wibracji dwa, która sprzyja dyplomacji i podejmowaniu współpracy, możliwe jest rozwiązanie problemów, także tych natury prawnej. Warto podpisać w tym czasie korzystną umowę bądź ugodę kończącą spór.

Z powodu zmniejszonej ilości energii możliwe będzie odczucie zmęczenia psychicznego i fizycznego co może odbijać się na waszym zdrowiu. Warto więc zająć się swoim zdrowiem, zwłaszcza jeśli odkładaliście wszelkie operacje czy okresowe badania. To idealny czas na zajęcie się tego typu sprawami. Konieczna jest regeneracja sił po poprzednim okresie. Jest to również czas zwiększonej intuicji, dlatego dobrze jest zwrócić uwagę na swoje sny, przeczucia i waszą podświadomość. Możecie mieć problemy z podejmowaniem decyzji, bo to czas wycofania, spowolnienia, spokoju oraz zamknięcia. Dużo chętniej będziecie przebywać w samotności, unikać będziecie hucznych imprez i tłumnych zgromadzeń. Przy bardzo negatywnych okolicznościach, mogą pojawić się nawet stany depresyjne.

Będzie to czas, w którym będziecie bardziej wrażliwi i niezdecydowani niż zwykle. Może zdarzyć się tak, że przez spowolnienie tempa w 2 roku, będziecie czuć się nieco zniechęceni, ponieważ zaplanowane w 1 roku numerologicznym zmiany nie następują tak szybko jak się spodziewaliście i realizacja działań trochę się opóźnia.

W tym roku nie będzie wam brakować środków materialnych jednak pieniądze będą przypływać i odpływać. Trudno będzie je utrzymać. Wydatki będą głównie związane z rodziną, partnerem i wszelkiego rodzaju pomaganiem innym ludziom, rodzinie lub fizycznie na mieszkanie lub dom.

W razie inwestycji Inwestycje nie wszystkie pieniądze inwestujecie w jedną rzecz. Przynajmniej w dwie rzeczy. Aby przy tym odpływie i przypływie zachować płynność finansową. Nie łączyć spraw uczuciowych z zawodowymi i finansowymi. Nie pożyczać pieniędzy osobom związanym z nami uczuciowo.

W tym roku w zakresie zdrowia należy zwrócić uwagę na gospodarkę widno – hormonalną. Zwrócić uwagę na hormony kobiece i narządy które są podwójne (nerki, płuca). Jest to rok sprzyjający otrzymywaniu pomocy, nie bójcie się o nią prosić. Proś inne osoby lub wszechświat. Nie bądźcie sami w kłopotach.  Wszechświat wam sprzyja.

Siódemki wchodzą w 3 rok uniwersalny.

Trzeci rok numerologiczny jest pozytywny i korzystny we wszystkich płaszczyznach życia. Rok ten przynosi szczęście w miłości, pracy, twórczości, a także w sferze finansów. W tym roku będziecie iść do przodu i czeka was wiele niespodzianek. Możliwe jest zrealizowanie kreatywnych i twórczych zadań. Konieczne jest jednak ukierunkowanie swoich działań, po to, aby nie trwonić swojej energii i ni rozpraszać na wielu polach. Należy zwrócić szczególną uwagę na sposób w jaki gospodarujecie swoją energią, unikać rozpraszania i postarać się zawsze kończyć podjęte przez siebie działania, zanim podejmiecie się realizacji kolejnych przedsięwzięć. Swoją energię należy równomiernie rozłożyć na wszystkie dziedziny życia. To ważna uwaga zwłaszcza dla tych, którzy gonią za przyjemnościami, ignorując inne sfery swojej aktywności, a także dla tych, którzy lubią zaczynać wiele rzeczy, nigdy ich nie kończąc. Choć siódemki zazwyczaj są bardzo pracowite i dokładne to wibracja ta może was nieco rozpraszać w działaniu.

W tym roku powinny pojawić się pierwsze efekty (a właściwie kiełki) działań, które zostały podjęte w 1 roku, a które wyklarowały się i ustabilizowały w roku poprzednim.

W tym roku powinniście zwrócić szczególną uwagę na to, aby sprawiać sobie samemu małe przyjemności, pamiętać o swoich potrzebach, dbać o swoje ciało. Warto zadbać też o własny wygląd, zmianę garderoby . Nie należy zamykać się w domu i unikać ludzi. Warto wyjść i otworzyć się na nowe znajomości i doświadczenia, a przede wszystkim należy cieszyć się każdą chwilą. Ponieważ taki rok zdarzy się dopiero za 9 lat! A jest to przede wszystkim 12 miesięcy czerpania z życia, bycia radosnym, beztroskim. Ważne będą w tym okresie: relacje z innymi, komunikacja, możliwość wyrażania swoich emocji. W tym roku poczujecie chęć bycia zauważonymi i docenionymi, wzrośnie potrzeba wyrażania się poprzez twórczość.

To czas rozwoju w życiu osobistym, pracy, finansach. To czas, w którym spodziewać się możecie podjęcia ciekawej współpracy, nawiązania nowych znajomości, czy zakończenia problemów.

Rok ten sprzyja sprawom sercowym. Możecie umocnić dawne znajomości lub nawiązać nowe. Osoby bez stałego partnera mają szansę znaleźć w końcu miłość. W tym roku łatwo się zakochać, przeżyć ekscytującą miłość i romantyczną przygodę. Drugą połówkę możesz poznać w miejscach gdzie jest dużo ludzi, gdzie się bawią lub delektują jakimiś doznaniami artystycznymi . Dla osób będących w stałych związkach może być w nich fajniej , lżej,  ale istnieje groźba pojawienia się osoby trzeciej w związku. Mogą to być flirty i romanse Czas ten sprzyja zmianie miejsca zamieszkania, a także wszelkim remontom czy dekorowaniu wnętrz. To świetny czas na naukę języków obcych czy zdobycie nowych kwalifikacji. Warto wykorzystać ten sprzyjający czas na rozwinięcie swoich zainteresowań, działalności czy zakończenie starych spraw.

W 3 roku numerologicznym możliwe jest powiększenie się rodziny czy małżeństwo. To czas, w którym realizują się wasze oczekiwania. Możliwe jest też zdobycie nagrody czy wygranie konkursu.
Osoby bezrobotne mają szansę na zdobycie pracy, natomiast osoby pracujące, mają spore szanse na awans, podwyżkę czy na zmianę warunków na lepsze. Jeśli posiadasz własną firmę, to możesz liczyć w tym roku na poprawę finansów, większą liczbę klientów, czy ogólny rozwój. Istnieje szansa, że problemy rozwiążą się bez Twojej ingerencji.

Można liczyć w tym roku także na przypływ gotówki, jednak należy pamiętać o tym, by pieniądze nie przesłoniły tego, co jest istotne. Poczucie lekkości i elastyczności powodować będzie łatwość poruszania się w tematach zawodowych. Zarabia się więcej lub zyskuje się więcej poprzez wygrane, prezentu poprawę warunków pracy , podzielenie pracy na kogoś do pomocy. Sprzyja pracy artystycznej. Bardzo dobre wibracje dla 7 zajmujących się praca artystyczna aby ich twórczość zobaczyła światło dzienne. Dobry czas na rozwój.

Jeżeli chodzi o sprawy zdrowotne to mijają wszelkie dolegliwości, nic nie dolega. Jedyną groźbą jest nadmiar, tylko on może wam zaszkodzić. Powinieneś zaufać intuicji, iść za tym co czujesz w sercu i płyń z prądem, a ocean dobrobytu napłynie do twojego życia.

Ósemki oraz czterdziestki czwórki wchodzą w 4 rok uniwersalny.

Prognoza dla obu wibracji jest podobna. Z tym, że niektóre wibracje przerobią ja mistrzowsko niektóre mniej mistrzowsko. Zaczyna się dla was trudny, mozolny, obfitujący w nadmiar pracy rok. Często w tym roku pojawiają się trudności życiowe. Radość, frywolność i zabawa skończyły się definitywnie. Osoby, które myślały, że czas zabawy i rozrywki będzie trwał wiecznie – mogą doznać dużego rozczarowania. Dodatkowo wibracja ta nie rezonuje z wibracją 2021 roku. Czas ten należy poświęć na budowanie przyszłości, więc nie oczekujcie spektakularnych efektów w postaci natychmiastowych plonów ponieważ działania teraz podjęte zaowocują dopiero w przyszłości. Czas ten nie służy pochopnym decyzjom, a działaniom logicznym i racjonalnym. Każdą rzecz należy przemyśleć by nie popełnić błędu.

Analizować należy wydatki, postępując rozsądnie, ponieważ nie jest to czas na ryzykowne działania finansowe.

Jest to dobry czas na zainwestowanie we wszystkie działania, które przyniosą efekty w późniejszym czasie, wszelkie działania warto teraz budować starannie, na solidnych podstawach. Możecie zainwestować w nowe sprzęty domowe, narzędzia, warsztaty, nieruchomości, założyć działalność gospodarczą, zainwestować w nieruchomości, kupno ziemi, czy obligacji. Możecie również zapisać się na kursy specjalistyczne, które w przyszłości dadzą efekt we wzroście kompetencji zawodowych.

. Jest to także okres, w którym decyzje podjęte w 1 roku uniwersalnym domagają się urzeczywistnienia. To czas pracy nad udoskonaleniem swojego dzieła. W tym roku forma energii może być spadkowa, można powiedzieć, że jest to raczej rok stagnacji, lecz z każdym kolejnym miesiącem będzie coraz lepiej. Postęp będzie możliwy tylko wtedy, gdy włożysz dostatecznie dużo wysiłku w realizację przedsięwzięcia. Pomimo tego, że w najbliższym czasie nie zobaczysz efektów swojej pracy, to jednak warto zrobić plany i dążyć wytrwale do ich realizacji. Do wszelkich przedsięwzięć należy podjeść metodycznie i logicznie, konieczne jest zachowanie ostrożności w działaniach, które wymagają nakładów finansowych, gdyż rok ten nie sprzyja ryzykownemu zachowaniu.  Wibracja liczby 4 nie lubi ryzyka, za to nakazuje poruszanie się w sferze tego co znane i bezpieczne.

W tym roku flirty i romanse raczej się nie przytrafiają. W związkach, w których nie dzieje się najlepiej może dojść do ochłodzenia i kryzysu. Natomiast w innych – do umocnienia więzi, w sam związek ten rok niczego nowego nie wniesie. Jest to świetny czas na zamieszkanie razem czy sformalizowanie związku, zawarcie związku małżeńskiego. Jeśli jesteście wolni to jest duża szansa na poznanie życiowego partnera, w końcu 4 sprzyja budowaniu trwałych relacji. Choć nie będzie to raczej szalona miłość, a bardziej trwały i poważny związek.

Rok ten wyzwala potrzebę inwestowania w długoterminowe działania. Nie są wskazane raczej podróże dla przyjemności, może okazać się również czasem trudnym, obfitującym w różnego rodzaju przeszkody. Na pewno nie jest to czas spektakularnych osiągnięć dlatego też wymagana jest cierpliwość i opanowanie. Ponieważ rok ten wymusza na człowieku obowiązek pracy, to jednak by nie przeciążyć nadmiernie organizmu powinniśmy znaleźć czas na odpoczynek i chwilę refleksji. Możemy się czuć podenerwowani i spięci, dlatego że rok ten w niczym nie przypomina radosnego i przyjemnego poprzedniego roku, dotykać was może pesymizm i zwątpienie. Stanowczość i systematyczność oddalą nerwy i zły stan ducha, jak również rozczarowanie.

W 4 roku mogą się pojawić także problemy, które będą dotyczyć kwestii zawodowych, finansowych bądź prawnych. Nie należy jednak dopuszczać do siebie czarnych myśli, skoncentrować się na wytężonej pracy i uzbroić się w cierpliwość oraz wytrwałość. Warto bardziej przyjrzeć się podpisywanym umowom i kontraktom.

4 rok może przynieść pieniądze, pracę, budowę domu, remonty, nowe obowiązki, czyli wszystko to co związane jest z energią 4 – budowa stabilnych, trwałych fundamentów. To świetny czas na szukanie i zmianę pracy, oszczędzanie, budowanie i ogólnie – ulepszanie. Jednak 4 niesie ze sobą także zagrożenia. Mogą pojawić się problemy z pieniędzmi, pracą, zwłaszcza jeśli nie zrealizowaliśmy tego co do nas należało w poprzednich latach, a wolny czas zmarnowaliśmy. Wtedy może być ciężko i przyjdzie nam pracować dużo, za niewielkie pieniądze, lub w ogóle nie będziemy mieć pracy.

Rok ten może być też problematyczny i wyjątkowo ciężki dla osób niecierpliwych, chcących wszystko „na już”, lubiących zmiany.

Dziewiątki wchodzą w 5 rok uniwersalny.

Dla dziewiątek rozpoczyna się zupełnie odmienny rok uniwersalny od poprzedniego, który przyniesie ruch i ewolucję. Następują oczekiwane i nieoczekiwane zmiany w życiu zawodowym, rodzinnym i emocjonalnym. Może ich być tak wiele, że nie będziecie na nie przygotowani . Należy jednocześnie podkreślić, że przebieg tego roku uzależniony jest od poprzedniego, od tego, czy został on właściwie wykorzystany. Jeśli rok 4 zamiast na wytężoną pracę przeznaczyliście na zabawę, to w ciągu tych 12 najbliższych miesięcy będziecie ponosić konsekwencje swojego postępowania i będziecie zmuszeni rozpoczynać wszystko od nowa.

Jest to rok obfitujący w dynamizm, aktywność, niecierpliwość, nerwowość i pośpiech. Może przynieść wam podróże (zawodowe, ale też wycieczki i odpoczynek). Możliwość przemieszczania się, jakieś wyjazdy wypoczynkowe lub biznesowe. Jeśli wasze życie było uporządkowane – ten rok je zwichruje.

Jest to również czas ożywienia w życiu uczuciowym, nawiązywania nowych znajomości. Często będą to relacje dość ulotne, bardziej romansowe niż takie, które będą miały szansę rozwijać się w długotrwały związek uczuciowy. Choć wcale nie wyklucza nawiązanie stałej relacji. Należy jednak liczyć się z tym, że może to być relacja przepełniona seksem, zabawą i pełnią energii.  To też czas, w którym oddziałujecie na płeć przeciwną, macie w sobie dużo magnetyzmu i zmysłowości, tak więc będziecie przeżywać wielkie emocje. Możliwe, że w tym roku będziecie uwikłani w romanse, a być może przeżyjecie szaloną miłość. Warto jednak zapanować nad swoją zmysłowością, aby przelotne znajomości nie zakończyły się źle.

Osoby, które mają stałych partnerów mogą liczyć na ożywione życie uczuciowe, a pary niezadowolone ze swojego związku mogą spodziewać się rozstania, gdyż 5 niesie ze sobą dużą potrzebę niezależności i wolności. Jest to czas nawiązywania interesujących znajomości i zbierania zupełnie nowych doświadczeń. Zmiany inicjuje samo życie, ale również człowiek zaczyna modyfikować swoje plany i pomysły na przyszłość. Niestety rok ten przynosi też do jego życia kłótnie, złamane obietnice, niespójność i burzliwy przebieg nawiązanych w piątym roku osobistym związków. Zdarzyć się mogą problemy małżeńskie, jak separacje na skutek podjętych nowych znajomości, zdrady.

Rok ten obfitować będzie w moc okazji, z których należy korzystać zbytnio nie zastanawiając się, by ich nie zaprzepaścić. Rok ten wymaga od was odwagi w działaniu i szybkiej reakcji na proponowane oferty, ponieważ mogą się one okazać „strzałem w dziesiątkę” w waszym rozwoju zawodowym. Zmiany dotyczą nie tylko spraw zawodowych, ale i domu, miasta lub kraju zamieszkania. Niejedna osoba może przeżyć miłość albo odczuć smak sławy czy sukcesu. Podejmując ryzyko starajcie się rozsądnie rozważyć sytuację. Jeśli nie brakuje wam odwagi, jesteście przedsiębiorczy i kreatywni, to możecie liczyć na zarobienie dużych pieniędzy. W końcu to właśnie teraz przytrafią Ci się największe okazje. Możecie dokonać postępu w wybranej przez siebie dziedzinie, dokonać ulepszeń, zmienić swoją sytuację – także poprzez udział w grach losowych.

Komentarze